Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Kurs nurkowania OWD

15 kwietnia

1350zł

Ruszamy z kolejnym terminem kursu nurkowania Open Water Diver, który da Ci uprawnienia do odkrywania podwodnego świata na głębokość do 18 metrów.

Szkolenie rozpoczyna się od ogólnego wykładu obejmującego najważniejsze zagadnienia związane z nurkowaniem. Podczas zajęć, kursanci otrzymują na własność książki oraz materiały szkoleniowe, które będą stanowiły główne źródło wiedzy w dalszym etapie rozwoju nurka. Ponadto omawiane są szczegóły związane z organizacją kursu nurkowania. W czasie pierwszego spotkania uzupełniane są również formalności związane ze szkoleniem.

Kolejne terminy zajęć są uzgadniane z grupą na koniec wykładów. W praktyce wygląda to tak, że kolejne zajęcia teoretyczne odbywają się w przeciągu najbliższego tygodnia – dwóch. Zazwyczaj w dniu zakończenia zajęć teoretycznych, odbywają się również zajęcia praktyczne na basenie.

Szczegółowy opis kursu nurkowania Open Water Diver w Krakowie znajdują się w tym miejscu.

Zastanawiałeś lub zastanawiałaś się jak wygląda kurs nurkowania? Masz mnóstwo pytań na które trudne jest Ci znaleźć odpowiedź? Zapoznaj się z wpisami na naszym blogu i przeczytaj jak wygląda kurs nurkowania OWD na Zakrzówku w Krakowie.

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Koszt:
1350zł
Strona internetowa:
https://www.justdive.com.pl/kursy/open-water-diver/

Miejsce

Zakrzówek
ul. Wyłom 1
Kraków, Polska

Organizator

Szkoła nurkowania Just Dive
Telefon:
508979762
Email:
marcin@justdive.com.pl