OPEN WATER DIVER

Kurs Open Water Diver zapoznaje z  podstawowymi umiejętnościami oraz gwarantuje uzyskanie wiedzy teoretycznej, wystarczającej do przeprowadzenia samodzielnych nurkowań na wodach otwartych. Podczas kursu nauczysz się w sposób odpowiedni i efektywny używać akwalungu, co pozwoli Ci podnosić swoje kwalifikacje oraz zapewni komfort podczas nurkowania. Po jego ukończeniu otrzymasz uznawany na całym świecie, wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver.


JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Kurs nurkowania składa się z 5-ciu modułów teoretycznych, 5-ciu sesji basenowych oraz 4-ech nurkowań na wodach otwartych. W trakcie kursu wykorzystywane są różnorodne pomoce dydaktyczne takie jak: filmy, tabele, podręczniki, testy, które ułatwiają późniejszy kontakt z wodami otwartymi. Po zakończonym kursie uzyskuje się certyfikat Open Water Diver PADI, który uprawnia do nurkowania do głębokości 18 metrów.

Nurkowie ze stopniem Junior Open Water Diver w wieku 10 - 11 lat, mogą nurkować maksymalnie na głębokość 12 metrów tylko z rodzicem/opiekunem lub Profesjonalnym członkiem PADI.

Nurkowie ze stopniem Junior Open Water Diver w wieku 12 - 14 lat, mogą nurkować na głębokość 18 metrów z dorosłym, certyfikowanym nurkiem


WYMAGANIA WSTĘPNE:

Ukończone 10 lat dla stopnia Junior Open Water Diver.
Ukończone 15 lat dla stopnia Open Water Diver.