Kurs nurkowania online PADI Open Water Diver 1szkoła nurkowania kraków

Kurs nurkowania online PADI Open Water Diver

Kurs nurkowania online

Kurs nurkowania online? Tak, teraz to możliwe! Już dziś zacznij kurs nurkowania online PADI Open Water Diver. Pandemia koronawirusa, która co raz szybciej obiega świat (albo co raz bardziej jest rozbuchana medialnie) zmusza wszystkich do podjęcia nowych działań. Niewątpliwie każdy kto prowadzi jakikolwiek biznes doczekał się trudnych chwil.

PADI od jakiegoś czasu daje możliwość przeprowadzenia części kursu w wersji online. Początkowo były to tylko wybrane kursy, dodatkowo w wybranych językach. Na szczęście PADI troszkę się postarało i mamy dostępny kurs nurkowania Open Water Diver w wersji online. Zarówno dla Was jak i dla mnie jest to doskonała wiadomość. Możesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem bez wychodzenia z domu. Ale jak to możliwe? Już tłumaczę.

Kurs nurkowania online PADI Open Water Diver 2szkoła nurkowania kraków
Nauka w formie online.

Jeżeli zdecydujesz się na kurs nurkowania w naszej szkole w wersji online, otrzymasz od nas na swój adres email szczegółowe instrukcje jak przejść przez ten kurs krok po kroku. Zostanie przydzielony Ci dostęp do wszelkich materiałów szkoleniowych, które są przeznaczone do kursu nurkowania PADI Open Water Diver. Co to konkretnie oznacza? A no właśnie to, że będziesz mógł uczyć się teorii nurkowania online, w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy do tego tylko dostęp do smartfona lub komputera.

Jak wygląda kurs nurkowania online?

W ramach kursu online do Twojego konta studenta, zostaną przypisane Ci materiały szkoleniowe w postaci elektronicznej książki, szybkich quizów, filmów, sprawdzianów wiedzy, a nawet egzaminu końcowego! Do wszystkich tych materiałów będziesz miał nieprzerwany dostęp i będziesz mógł do nich wrócić w dowolnym momencie. Sam decydujesz o tempie w jakim przyswajasz nową wiedzę. Gdy będziesz czuć, że jesteś gotowy po prostu przystąpisz do wypełnienia egzaminu online. Wynik otrzymasz od razu po wypełnieniu testu. Zresztą ja też 😉

A co z formalnościami? Czy wypełniam jakieś dokumenty przed przystąpieniem do kursu? Nie! Wszelkie formalności załatwiamy online. Oznacza to, że wszystkie formularze przeznaczone do kursu są w wersji online, a Ty wypełniasz tylko odpowiednie check-boxy. Jeżeli pojawi się coś, co będzie wymagało omówienia albo wyjaśnienia, to na pewno się do Ciebie odezwę. Jeżeli chcesz zobaczyć jakie formularze trzeba wypełnić do każdego kursu PADI, możesz to zrobić tutaj. Dokładnie tak samo jest ze zdjęciem, które zostanie użyte do Twojego certyfikatu. Wszystko wgrywasz sam, na swoje indywidualne konto studenta. Od tego roku, wszystkie certyfikaty PADI są wydawane w wersji online. To oznacza, że Twój certyfikat nurkowy będzie zawsze i wszędzie przy Tobie, w Twoim smartfonie.

Kurs Open Water Diver online
Zapisz się na kurs nurkowania PADI Open Water Diver online!

Kiedy się spotykamy po raz pierwszy?

Pewnie zastanawiasz się nad tym od samego początku, prawda? Kurs nurkowania online charakteryzuje się tym, że nasz kontakt face to face jest ograniczony w zasadzie do minimum. Samodzielnie czytasz materiały do kursu, a ja jestem zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić, a ja zawsze odpowiem na Twoje pytanie. My spotykamy się dopiero na zajęciach basenowych. Termin zajęć basenowych ustalimy sobie wtedy, gdy pozytywnie zdasz egzamin do kursu. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu okaże się, że potrzebujesz bardziej szczegółowego omówienia jakiegoś tematu, to wtedy będziemy umawiać się indywidualnie na zajęcia. Po przeprowadzeniu zajęć basenowych, umówimy się na nurkowania na wodach otwartych i tym samym poważnie zbliżymy się do końca Twojego kursu nurkowania w wersji online.

Biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację epidemiczną w Polsce, kurs nurkowania online jest najlepszą opcją do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, które nas zalewają z każdej strony powinniśmy ograniczyć kontakt z innymi osobami do minimum. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko się do tego zastosować. Dlatego też wszystkie kursy nurkowania jakie prowadzimy w tej chwili odbywają się w wersji online. Czekamy na zielone światło i informację o tym, że wracamy do normalności. Wtedy też ruszymy z pełną parą i będziemy nadrabiać kursowe zaległości. Dotyczy to również osób, które rozpoczęły naukę z wykorzystaniem papierowej książki.

Jak zapisać się na kurs nurkowania online?

To bardzo proste. Zapisać się na kurs możesz również bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz lub napiszesz maila w tej sprawie, a ja przypiszę kurs nurkowania do Twojego indywidualnego konta studenta. Będziesz miał do niego nieprzerwany dostęp i w ten sposób rozpoczniesz naukę.

Jeżeli do tej pory zastanawiałeś się, czy warto jest zrobić kurs nurkowania online, to mam nadzieję, że teraz jesteś zdecydowany na rozpoczęcie swojej wielkiej nurkowej przygody.

Kurs nurkowania online PADI Open Water Diver 3szkoła nurkowania kraków
Kurs nurkowania online dostępny jest na wszystkich platformach.

Znajdziesz nas również w serwisach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/NurkowacKazdyMoze
Instagram: www.instagram.com/just_dive

1 komentarz

  • […] ktoś mówi, że chciałby nauczyć się nurkować i zrobić podstawowy kurs, ma na myśli kurs OWD. Ukończenie takiego kursu pozwala na nurkowanie z certyfikowanym partnerem nurkowym do maksymalnej […]

    Terminologia nurkowa czyli mów jak nurek Just Dive,
  • Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *