Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zakrzówek – nurkowanie rekreacyjne

4 stycznia

50zł

Zapraszamy na wspólne nurkowanie rekreacyjne na Zakrzówku.

W tym dniu instruktorzy Szkoły Nurkowania Just Dive, będą wykonywać rekreacyjne nurkowania na Zakrzówku. Jeżeli tego dnia nie masz z kim zanurkować i właśnie szukasz nurkowego partnera to zapraszamy na wspólne nurkowanie.

Jak to wygląda?

O wyznaczonej godzinie spotykamy się w jednej z zarezerwowanych przez nas wiat zlokalizowanych tuż przy wejściu do wody. Następnie przystępujemy do klarowania sprzętu, wybieramy osobę która będzie prowadziła nurkowanie i wskakujemy do wody. W zależności od dostępności wolnego czasu, sił którymi dysponujemy oraz ochoty wykonujemy dwa lub trzy nurkowania.

Co muszę ze sobą zabrać?

Jeżeli masz swój sprzęt nurkowy to po prostu weź go ze sobą i nurkuj w sprzęcie, który dobrze znasz. Jeśli czegoś Ci brakuje to nie wpadaj w panikę, wszystko możesz wypożyczyć w naszej szkole. W tym miejscu znajdziesz cennik wypożyczenia sprzętu nurkowego. Poza tym możesz ze sobą zabrać coś do jedzenia i picia, w końcu spędzimy na Zakrzówku dobrych kilka godzin.

Ile to kosztuje?

Koszt nurkowania rekreacyjnego z jednym z instruktorów naszej szkoły nurkowania to 50 złotych za osobę. Ta symboliczna opłata pozwoli na pokrycie kosztów związanych z amortyzacją sprzętu, opłacaniem wejściówki na Zakrzówek dla instruktora oraz nabicie butli. Płatności dokonuje się bezpośrednio do instruktora prowadzącego nurkowanie. Do tej kwoty należy doliczyć koszty wejściówki na Zakrzówek oraz ewentualnego wypożyczenia sprzętu nurkowego.

Szczegóły

Data:
4 stycznia
Koszt:
50zł

Miejsce

Zakrzówek
ul. Wyłom 1
Kraków, Polska
+ Google Map

Organizator

Szkoła nurkowania Just Dive
Telefon:
508979762
Email:
marcin@justdive.com.pl