NURKOWANIE ZE SKUTEREM DPV

Zamiarem kursu specjalistycznego PADI Skuter Podwodny DPV jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem. procedurami, technikami oraz przyjemnością nurkowania ze skuterem nurkowym. Kurs specjalistyczny jest pomyślany, jako bezpieczna nadzorowana przez instruktora nurkowania forma wprowadzenia kursantów w nurkowanie ze skuterem, w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego.


JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Szkolenie składa się z dwóch nurkowań na wodach otwartych. Pierwsze z nurkowań szkoleniowych ma na celu zapoznanie kursantów ze skuterem, którego będą używać podczas kursu. W czasie tego nurkowania nauczysz się wykonywać manewrować skuterem podwodnym i płynąć w wyznaczonym przez Ciebie kierunku. Wykonasz kilka prostych ćwiczeń takich jak płyniecie w linii prostej, zmiana głębokości, wykonywanie zwrotów.
W drugim nurkowaniu to Ty przejmiesz stery i to dosłownie! Sam zaplanujesz oraz zaplanujesz nurkowanie pod nadzorem instruktora. W czasie tego nurkowania udamy się na długą, podwodną wycieczkę, tak abyś mógł poczuć jak największą radość z pływania ze skuterem. Osiągniemy również maksymalną prędkość płynięcia, w czasie której na pewno nie będziesz mógł wyjść ze zdumienia jak szybko potrafisz przemieszczać się pod wodą.


WYMAGANIA WSTĘPNE:
  • Minimalny wiek: 12 lat.
  • Wstępnie wymagane certyfikaty: Open Water Diver. (zalecana specjalizacja z nurkowania głębokiego)
  • Ilość nurkowań w ramach kursu: 2 nurkowania na wodach otwartych.

37

25

17