LEKCJA NURKOWANIA CAŁKOWICIE ZA DARMO

Chciałbyś zanurkować ale się boisz? Nie jesteś pewien czy ten sport jest dla Ciebie? A może po prostu Cię korci aby spróbować czegoś nowego w swoim życiu? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu! Nurkowanie typu INTRO lub Discover Scuba Diving (DSD) to program przygotowany dla takich ludzi jak Ty. Jest on wprowadzeniem do odkrywania podwodnego świata oraz do kursu Open Water Diver. Pod okiem instruktora będziesz mógł się przekonać jakie to jest uczucie gdy oddycha się pod wodą, a także udać się w swoją pierwsza podwodną wycieczkę.


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia trwają 1 godzinę zegarową (60 minut) podczas których weźmiesz udział w krótkim wykładzie w formie pogawędki oraz części praktycznej jaką jest nurkowanie. Twój instruktor opowie Ci pokrótce jak zbudowany jest sprzęt do nurkowania, jak go używać oraz na co zwrócić uwagę. Później zanurzycie się pod wodą na płytkiej stronie basenu i tym samym rozpocznie się Twoja pierwsza przygoda z nurkowaniem. Podczas zajęć zobaczysz jak łatwo jest odszukać i oczyścić automat oddechowy, czy bez problemu przepłukasz  zaparowaną maskę. O proszę! właśnie zaliczyłeś nurkowanie basenowe nr 1 w ramach kursu Open Water Diver (OWD)!
UWAGA! Zajęcia odbywają się w 3 osobowych grupach.


CZY NA PEWNO SĄ ONE DARMOWE? JEŚLI TAK TO DLACZEGO?

Zajęcia które prowadzimy są całkowicie za darmo. Jedynym kosztem jaki musisz ponieść to koszt kupienia wejściówki na basen (za 8 zł) przy Centrum Kultury i Sportu w Miechowie ul. Konopnickiej 4. Zajęcia są darmowe, ponieważ są prowadzone w ramach realizowanego projektu pn. "Rusz się z domu! Czyli najciekawsze wydarzenia sportowe w Twojej okolicy." które są finansowane ze środków Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.


KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu na pływalni przy Centrum Kultury i Sportu w Miechowie ul. M. Konopnickiej 4. Projekt realizowany będzie do grudnia 2018 roku. Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy mailowo: marcin@justdive.com.pl lub telefonicznie: 508 979 762.

Terminy zajęć:
27 maja - godz. 15:00 - 20:00
6 maja - godz. 15:00 - 20:00
21 kwietnia - godz. 10:00 -15:00
7 kwietnia - godz. 10:00 -15:00


37

37

37

37

37