JUST DIVE opinie (wszystkie) są dla nas bardzo ważne. 1szkoła nurkowania kraków

JUST DIVE opinie (wszystkie) są dla nas bardzo ważne.

Każda firma, bez względu na to czy jest ona mały czy też duży bazuje w dużej mierze na opiniach. Tak samo jest z nami. Szkoła Nurkowania Just Dive opinie gromadzi za pośrednictwem serwisu Google. Dzięki stale przybywającym opiniom pozostawianych przez naszych klientów możemy się rozwijać, a także nurkować z wieloma wspaniałymi ludźmi.

Opinie pozostawiane przez naszych kursantów, doskonale pokazują w jaki sposób działamy oraz co przekazujemy naszym kursantom na oferowanych przez nas kursach nurkowania. Myślę, że to co robimy doskonale pokrywa się z misją naszej szkoły nurkowania Just Dive. Wszak gdyby było inaczej, trudno by nam było funkcjonować oraz utrzymać się na tym wymagającym rynku.

Misją naszej szkoły nurkowania jest stworzenie możliwości przeżycia niesamowitych wrażeń i dostarczenie dreszczyku emocji, które na zawsze pozostaną w pamięci naszych Klientów.

W jaki sposób Szkoła Nurkowania Just Dive opinie zbiera?

Just Dive opinie na temat swojej działalności zbiera w bardzo prosty sposób. Po prostu dobrze wykonujmy swoją pracę, która jest dla nas ogromną pasją, medytacją oraz sposobem na chillout. Nie robimy niczego co byłoby sprzeczne z naszymi wewnętrznymi poglądami czy moralnością. Do każdego kursu podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, unikamy używania szablonów. Jesteśmy otwarci na ludzi, nowe znajomości oraz wszelakie pomysły. Nurkowanie ma być proste, dostępne dla każdego i właśnie takie staramy się je uczynić. Dobro wraca.

Kiedyś spotkaliśmy się z pewnym powiedzeniem, które ma bardzo dużo życiowej mądrości związanej z prowadzeniem firmy:

Dziesięciu zadowolonych klientów powie o Twojej firmie jednej osobie ale jedna niezadowolona osobie powie o Twojej firmie wszystkim.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko się z tym utożsamić, podpisać się pod tym rękami, nogami oraz wszystkimi płetwami jakie mamy w magazynie. Słowa te mamy z tyłu głowy przez cały czas. Dzięki temu stale pamiętamy dla kogo i przede wszystkim po co działamy. Tak dokładnie, jesteśmy dla Was.

JUST DIVE opinie (wszystkie) są dla nas bardzo ważne. 2szkoła nurkowania kraków

So far so good…

Jak nie trudno dostrzec, mamy bardzo dużo pozytywnych opinii w serwisie Google. Kosztuje nas to naprawdę bardzo dużo pracy i zaangażowania aby każdy kto zdecyduje się na kurs nurkowania w szkole Just Dive ukończył go z uśmiechem na twarzy, satysfakcją oraz świadomością pracy nad sobą. Póki co zbieramy same pochwały za co z całego serca Wam dziękujemy. Żeby nie było, wszystkie opinie są dla nas ważne i istotne. Do każdej staramy się odnieść i podziękować. Szczerze mówiąc czekamy na więcej i Szkoła Nurkowania Just Dive opinie będzie zbierać nieustannie 😉

just dive opinie
Just Dive opinie zebrane w serwisie Google.

Liczby mówią same za siebie, nawet nie trzeba specjalnie się rozpisywać. Rok 2020 był dla nas bardzo pracowity, momentami zaskakujący oraz wymagający jak żaden dotychczas. Covid-19 do tego też dorzucił swoje przysłowiowe trzy grosze ale my walczyliśmy i realizowaliśmy swoje założenia. W roku 2020 zapracowaliśmy na wyróżnienie PADI Elite Instructor 50. Jest to wyróżnienie przyznawane instruktorom, którzy w roku kalendarzowym wydadzą między 50 a 99 certyfikatów. Kolejne poziomy są odpowiednio na 100, 150, 200 i 300 certyfikacji. Biorąc pod uwagę krajowe i światowe obostrzenia dotyczące życia oraz wszelkich wyjazdów, uważamy, że osiągnęliśmy dobry wynik. Oczywiście to również Wasza zasługa. Naszych klientów.

JUST DIVE opinie (wszystkie) są dla nas bardzo ważne. 3szkoła nurkowania kraków
Wyróżnienie PADI ELITE INSTRUCTOR 2020

Cherry on the top

Najlepsze zostawiamy na koniec. W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom, kursantom, którzy zdecydowali się nam zaufać. Niezmiernie cieszymy się z tego że mogliśmy Was wprowadzić w ten niezwykły, magiczny i ekscytujący podwodny świat. Dziękujemy za każde słowo werbalne oraz to cyfrowe pozostawione w Waszych opiniach i komentarzach. Głęboko w to wierzymy i mamy nadzieję, że przyczynią się one do poznania nowych ludzi i dadzą możliwość zanurkowania wspólnie w nowych miejscach na świecie. Myślę, że biorąc pod uwagę nasze lokalne polskie realia pogodowe ciężko będzie w kolejnym roku uzyskać wyróżnienie PADI Elite Instructor 100 ale kto wie… Wszystko jest możliwe! Jeszcze raz dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Do zobaczenia na nurkowaniach oraz kolejnych kursach!

just dive opinie nurkowanie kraków

JUST DIVE opinie (wszystkie) są dla nas bardzo ważne.

Znajdziesz nas również w serwisach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/JustDiveSzkolaNurkowania
Instagram: www.instagram.com/just_dive
LinkedIn: www.linkedin.com/company/just-dive/

1 komentarz

  • Bardzo polecam Marcina jako instruktora. Bardzo dba o bezpieczeństwo nic nie dzieje się w pośpiechu i w nerwach. Cierpliwy i wymaga samodzielności co jest dużym plusem.

    Beata Markowska,
  • Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *