Nurkowanie na Bahamach - film z wyjazdu 1szkoła nurkowania kraków

Nurkowanie na Bahamach – film z wyjazdu

Nurkowanie na Bahamach - podsumowanie

Nurkowanie na Bahamach już dawno pozostało w sferze naszych wspomnień. Ilekroć wracamy myślami do Nassau, to za każdym razem przed oczyma mamy rekiny. I choć minęło już trochę czasu od naszego wyjazdu, to cały czas twierdzę, że było to wspaniałe przeżycie. Nie do końca takie straszne jak mogłoby to się wydawać ale na pewno warte spróbowania. Chętnie byśmy tam wrócili jeszcze raz. W końcu Bahamy to ponad 700 wysp!

Teraz, gdy sezon nurkowy wraz z wiosną są co raz bliżej, nie pozostaje nam nic innego jak pochwalić się filmem z naszego wyjazdu nurkowego na Bahamy. Wiemy doskonale, że każdy chce film zobaczyć najlepiej na kilka dni po przyjeździe do domu. Jednak nie zawsze udaje się go zmontować tak szybko. Codzienne obowiązki skutecznie w tym przeszkadzają 😉 Podczas naszego wyjazdu, na 3 kamerach i aparatach zarejestrowaliśmy ponad 40 godzin materiału wideo oraz około 2000 zdjęć. Stwierdziliśmy, że robimy zdjęcia wszystkiemu i nagrywamy wszystko, tak żeby mieć jak największą możliwość wyboru najlepszych scen i zdjęć. I cóż, skromnie powiem, że chyba nam się to udało.

Po wstępnej selekcji nakręconych ujęć materiał roboczy został skompensowany do 3.5 godziny. Wciąż dużo, nawet bardzo dużo i aż za dużo! Powoli, krok po kroku, cegiełka po cegiełce budowaliśmy na linii czasu film z nurkowania na Bahamach. I po dobrych kilku dniach poświęconych na montaż, powstał film. Umieściliśmy go w serwisie YouTube, co by był dostępny zawsze, wszędzie i dla wszystkich.

To co, może dołączysz do naszej kolejnej wyprawy? Zapraszam do oglądania 🙂

1 komentarz

  • […] Film z nurkowania na Bahamach […]

    Bahamy - relacja z podróży i nurkowania - JUST DIVE,
  • Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *