Podsumowanie roku 1szkoła nurkowania kraków

Podsumowanie roku

Koniec grudnia w kalendarzu, koniec roku... A dopiero co zamieszczałem pierwszy wpis na blogu. Jeszcze wtedy nie sądziłem, że ukaże się aż tyle artykułów. W zasadzie to można powiedzieć, że pisanie i dzielenie się wiedzą w ten właśnie sposób sprawia mi przyjemność. Wydaje mi się, że wraz z końcem roku dobrze jest zrobić takie ogólne podsumowanie minionych 365 dni.

W czasie tego roku, poznałem bardzo dużo nowych ludzi, którzy zaczynali swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwijali pasję. Zanurkowałem "kilkaset" razy między innymi na Zakrzówku, Jaworznie a także Bahamach. W jednym z wpisów zrobiłem listę miejsc, w których chciałbym zanurkować. Dla tych którzy do niej jeszcze nie dotarli, zachęcam do kliknięcia w ten link. Dlaczego zrobiłem tą listę? Bo łatwiej jest realizować swoje cele, marzenia, pragnienia jak je widzisz. Przy najmniej ja tak mam. I dlatego też udało mi się wykreślić jeden z punktów na tej liście. Z racji tego, że przyroda nie lubi próżni, podejrzewam, że wkrótce na to miejsce wskoczy jakiś nowy pomysł.

Relacja z podróży

Z każdego wyjazdu nurkowego mam taki zwyczaj, że zamieszczam zdjęcia oraz krótką relację. Ma ona służyć między innymi temu, abyście mogli poniekąd towarzyszyć w naszych wyjazdach. Poza tym, bardzo miło wraca się po długim czasie do takiej relacji, czyta się jak książkę. Wiele momentów zanika z pamięci, a przelane "na papier" zawsze zostają. Dlatego też, od stycznia, czyli już za kilka dni będzie mogli zapoznać się z relacją wyjazdu na Bahamy. Całość będzie składała się z 8 części, ale gwarantuję, że będzie to bardzo miłe i przyjemne czytanie :). Na tą chwilę zapraszam Was do odwiedzenia naszej galerii, gdzie będziecie mogli obejrzeć zdjęcia z wyjazdu. Myślę, że w najbliższym czasie pojawi się również film z naszych nurkowych wojaży. Na pewno Was o tym poinformuję!

Plany na kolejny rok

Wraz z nowym rokiem, mamy nowe plany. Bardzo byśmy chcieli zrealizować je wszystkie. Czy tak będzie, to się okaże. W każdym razie nie poddamy się bez walki i będziemy dążyć do tego, aby jak najwięcej z nich zrealizować. No to co, zróbmy tą magiczną listę, która ma nam pomóc w realizacji zadań:)

  1. Wyjazd na nurkowanie w kamieniołomie Svobodne Hermanice w Czechach.
  2. Wyjazd na nurkowanie w kamieniołomie Koparki w Jaworznie (to będzie łatwizna).
  3. Wyjazd na nurkowanie na Malcie.
  4. Wyjazd na nurkowanie na Islandii w szczelinie Silfra.
  5. Wyjazd na safari nurkowe do Egiptu.
  6. Zanurkowanie w DeepSpot w Mszczonowie (jak zgodnie z obietnicami otworzą go na jesieni 2019 roku)

Na sam koniec mam dla Was, krótki film z nurkowania na Zakrzówku, które zrobiliśmy z Angeliką. Samo nurkowanie miało miejsce prawdopodobnie w kwietniu, film zapewne powstał na przełomie maja/czerwca. Dlaczego wcześniej go nie wrzuciłem na stronę? Najwidoczniej brakło czasu 😉

I to byłoby na tyle... Życzę tyle samo wynurzeń co i zanurzeń oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *